Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Hotel Oliver. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Caorle může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Oliver rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Caorle dole na stránce.


Průměrné hodnocení 50 %

Hotel Oliver

PORTO-SANTA-MARGHERITA
Viale Lepanto 3, 30021 Caorle, Itálie

Sdílejte ubytování              

Hotel Oliver se nachází v letovisku Porto Santa Margherita. Může se pochlubit bezplatnou soukromou pláží a venkovním bazénem s výhledem na moře. Nabízí klimatizované pokoje se satelitní LCD TV a balkonem s výhledem na Jadran. Pokoje hotelu Oliver mají moderní design v pastelových barvách a koberce. Každý z nich má vlastní koupelnu s fénem a toaletními potřebami. Na pláži je k dispozici 1 slunečník a 1 lehátko na osobu. Pestrá snídaně se podává formou bufetu, kde nechybí vejce, uzeniny, croissanty a koláče. Restaurace, která je otevřena v době obědů a večeří, servíruje pokrmy místní kuchyně a čerstvé ryby. Sportovní aktivity, jako je například cvičení v bazénu, jsou k dispozici v komplexu Alga Marina, pouhých 50 metrů odtud. Hotel je obklopen borovicemi s typickou vůní a hosté mohou relaxovat na terase nebo v zahradě, ve které je také dětské hřiště. Při pobytu alespoň na 5 nocí je Wi-Fi dostupné zdarma. Bazén je vyhřívaný v květnu a od poloviny září. Hotel se nachází 3 km od centra města Caorle.
Aktuální předpověď počasí Itálie Caorle

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Caorle mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Caorle ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Caorle nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Caorle. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Caorle v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Caorle