Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Hotel Venezia. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Caorle může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Venezia rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Caorle dole na stránce.


Průměrné hodnocení 50 %

Hotel Venezia

CAORLE
Viale S.Margherita 79, 30021 Caorle, Itálie

Sdílejte ubytování              

Rodinný hotel Venezia se nachází 2 minuty chůze od vlastní soukromé pláže v centru Caorle. Všechny pokoje a apartmány mají balkon. Klimatizované ubytování je vybavené TV. V apartmánech je samostatná jídelní část s plně vybaveným kuchyňským koutem. Hotel poskytuje bezplatné parkování, službu půjčení kol a zdarma Wi-Fi připojení. V ceně ubytování je zahrnutý 1 slunečník a 2 lehátka na pláži. Snídaně zahrnuje sladká i slaná jídla včetně vajec a uzenin a podává se v jídelně v přízemí hotelu. Na vyžádání jsou k dispozici také bio produkty. K zázemí hotelu patří bar s terasou a tradiční restaurace, ve které mají hosté slevu. Venezia Hotel je asi 40 minut jízdy od letoviska Lido di Jesolo. Benátky jsou ve vzdálenosti 60 km.
Aktuální předpověď počasí Itálie Caorle

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Caorle mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Caorle ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Caorle nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Caorle. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Caorle v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Caorle