Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Hotel Austria. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Caorle může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Austria rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Caorle dole na stránce.


Průměrné hodnocení 50 %

Hotel Austria

CAORLE
Via Della Serenissima, 15, 30021 Caorle

Sdílejte ubytování              

Hotel Austria stojí přímo u moře, 200 metrů od katedrály Santo Stefano ve městě Caorle. Caorle je pobřežní město v provincii Venezia. Ve vstupní hale je zdarma dostupné Wi-Fi. Pokoje jsou klimatizované, se satelitní TV a psacím stolem. Některé pokoje mají balkon s panoramatickým výhledem na moře. Klimatizovaná hotelová restaurace podává středomořskou kuchyni založenou na čerstvém mase a mořských plodech. Snídaně se podává formou bufetu a nechybí v ní sladké ani slané potraviny. Najdete zde také hotelový bar. Hotel Austria nabízí rovněž TV místnost a čítárnu. Bezplatné parkování je možné nedaleko budovy. Hotel nabízí půjčovnu kol a soukromou pláž, kde si můžete bezplatně půjčit opalovací lehátka a slunečníky. Leží na půli cesty mezi přímořskými letovisky Lignano Sabbiadoro a Lido di Jesolo. Do Benátek odtud dojedete autem zhruba za hodinu.
Aktuální předpověď počasí Itálie Caorle

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Caorle mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Caorle ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Caorle nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Caorle. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Caorle v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Caorle