Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Hotel Riviera. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Caorle může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Riviera rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Caorle dole na stránce.


Průměrné hodnocení 50 %

Hotel Riviera

CAORLE
Lungomare Trieste 27, 30021 Caorle

Sdílejte ubytování              

Hotel Riviera se nachází přímo na promenádě pláže Levante, ve městě Caorle. Nabízí bezplatné Wi-Fi na recepci a pokojích. K dispozici je soukromá pláž s bezplatným použitím 1 slunečníku a 2 lehátek. Parkování a kola jsou v hotelu k dispozici zdarma. Součástí hotelu je bar s terasou s výhledem na Jaderské moře a tradiční restaurace, která nabízí italskou kuchyni a speciality z mořských plodů. Snídaně je podávána formou bufetu s výběrem sladkých i slaných jídel. Všechny pokoje jsou prakticky zařízené a mají vlastní koupelnu, satelitní TV s plochou obrazovkou a parketové podlahy. Některé mají balkon s výhledem na moře. Ve vlastní koupelně najdete toaletní potřeby zdarma a fén. Hotel se nachází 500 metrů od centra města, mezi přímořskými městy Bibione a Eraclea. Za 1 hodinu dojedete autem do Benátek.
Aktuální předpověď počasí Itálie Caorle

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Caorle mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Caorle ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Caorle nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Caorle. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Caorle v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Caorle