Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v International Beach Hotel. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Caorle může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si International Beach Hotel rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Caorle dole na stránce.


Průměrné hodnocení 50 %

International Beach Hotel

CAORLE
Viale Santa Margherita, 57, 30021 Caorle

Sdílejte ubytování              

International Beach Hotel se nachází 100 metrů od jeho bezplatné soukromé pláže. Nabízí bazén, gurmánskou restauraci a zařízenou terasu. Všechny pokoje jsou klimatizované a Wi-Fi je zdarma ve všech veřejných prostorách. Pokoje jsou zařízeny v klasickém nebo moderním stylu. Každý je vybaven TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou. Superior pokoje jsou prostornější a mají pohodlné posezení. Na hotelu si můžete posedět a vychutnat si drink na terase s lehátky, stoly a židlemi. Můžete si také zaplavat v bazénu s vířivkou, který se nachází venku, nebo se vydat na krátkou procházku na soukromou pláž, kde budete mít 2 lehátka a slunečník. Restaurace se specializuje na typickou regionální kuchyni, stejně jako bezlepkové a středomořské recepty. Snídaně formou bufetu se podává denně v hotelové restauraci. Lignano Sabbiadoro, s jeho proslulými plážemi, je 49 km daleko.
Aktuální předpověď počasí Itálie Caorle

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Caorle mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Caorle ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Caorle nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Caorle. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Caorle v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Caorle