Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Appartamenti Mare Caorle. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Caorle může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Appartamenti Mare Caorle rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Caorle dole na stránce.


Průměrné hodnocení 50 %

Appartamenti Mare Caorle

CAORLE
Piazza De Gasperi , 30021 Caorle

Sdílejte ubytování              

Apartmány Mare Caorle se nachází jen 50 metrů od vlastní soukromé pláže v Caorle. Nabízí 1 slunečník se 2 lehátka, venkovní bazén, sluneční terasu a klimatizované apartmány s TV s plochou obrazovkou. Apartmány jsou zařízené v klasickém stylu s dlážděnou podlahou, lednicí, pračkou, vybaveným kuchyňským koutem a jídelnou. Některé mají výhled na moře nebo na bazén a terasu. K dispozici je bezplatné půjčení kol a parkování zdarma. Mare Appartamenti stojí 50 metrů od hotelu Marzia, který umožňuje hostům zdarma využívat Wi-Fi a bazén. V hotelu Marzia si také můžete zakoupit snídaně a další jídlo, které si lze nechat zabalit. Mare Caorle se nachází 30 km od dálnice A4 Autostrada Serenissima a 80 km od Benátek.
Aktuální předpověď počasí Itálie Caorle

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Caorle mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Caorle ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Caorle nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Caorle. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Caorle v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Caorle