Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Agrimargherita. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Caorle může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Agrimargherita rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Caorle dole na stránce.


Průměrné hodnocení 50 %

Agrimargherita

PORTO-SANTA-MARGHERITA
Via S.Antonio, 2 , 30029 Caorle

Sdílejte ubytování              

Agrimargherita se nachází 5 km od benátské laguny. Ve vstupní hale je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. Pokoje jsou zařízené ve venkovském stylu a najdete v nich vlastní koupelnu a postele z tepaného železa. Ubytování disponuje pokoji s tradičním nábytkem a odhalenými trámovými stropy. Otevírá se z nich výhled do zahrady nebo na společnou krytou terasu a na požádání je k dispozici LCD TV a fén. Agrimargherita provozuje restauraci Veneto. Denně se podává kontinentální snídaně, kterou si můžete za příznivého počasí vychutnat na zahradě. Restaurace se specializuje na domácí těstoviny, nabízí také bezlepkové pokrmy a široký výběr vín. Majitelé organizují lekce vaření, zajistí vám půjčení jízdních kol a s radostí vám doporučí zajímavé cyklistické a turistické trasy. Město Santo Stino di Livenza je odtud vzdáleno 16 km. Pláž Madonna dell´Angelo v Caorle se rozkládá 9 km od objektu. Parkovat je zde zdarma.
Aktuální předpověď počasí Itálie Caorle

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Caorle mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Caorle ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Caorle nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Caorle. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Caorle v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Caorle