Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Caravan Adria Holiday. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Caorle může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Caravan Adria Holiday rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Caorle dole na stránce.


Průměrné hodnocení 50 %

Caravan Adria Holiday

DUNA-VERDE
Viale Selva Rosata, 1 loc. Duna Verde, 30021 Duna Verde, Itálie

Sdílejte ubytování              

Caravan Adria Holiday se nachází v oblasti Duna Verde v Caorle, uprostřed středomořského parku, který patří ke kempu Villaggio San Francesco. Karavany mají klimatizaci, satelitní TV a terasu s výhledem do zahrady. Karavany Adria Holiday jsou moderně zařízené a mají parketové podlahy. Ve všech najdete kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, lednicí a sporákem. Hosté mohou zdarma využívat nedalekých 9 bazénů a věnovat se celé řadě sportovních aktivit. Na požádání je k dispozici tenis, vodní pólo a motokáry. Personál partnerského kempu provozuje na 750 metrů vzdálené pláži kurzy potápění, plachtění a vodního lyžování. Zajištěn je i zábavný program. Venku na terase je připraven gril. Tento prázdninový park dělí 5 km od vodního parku Acquafollie a 10 minut jízdy od centra Caorle.
Aktuální předpověď počasí Itálie Caorle

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Caorle mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Caorle ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Caorle nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Caorle. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Caorle v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Caorle