Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Hotel Playa Blanca. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Caorle může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Playa Blanca rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Caorle dole na stránce.


Průměrné hodnocení 50 %

Hotel Playa Blanca

DUNA-VERDE
Viale Cherso 80, 30021 Duna Verde, Itálie

Sdílejte ubytování              

Hotel poskytuje ubytování v klimatizovaných pokojích s balkonem a bezplatné Wi-Fi a půjčení jízdních kol. Playa Blanca má velkou zahradu s nepravidelně tvarovaným bazénem. Pokoje jsou vybavené satelitní TV a mají vlastní koupelnu. Některé poskytují výhled na Jaderské moře. Hotel Playa Blanca má k dispozici pláž s lehátky, je to přímý vstup na pláž Duna Verde di Caorle. K dispozici je také dětský koutek. Je zde restaurace umístěná v nejvyšším patře, která poskytuje výhled na Benátský záliv. Hotel Playa podává na počátku každého dne kontinentální snídaní formou bufetu. V restauraci si můžete vychutnat pokrmy středomořské kuchyně včetně rybích specialit. Hotel Blanca je vzdálený 1 hodinu jízdy od Punta Sabbioni, odkud odplouvají trajekty do Benátek.
Aktuální předpověď počasí Itálie Caorle

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Caorle mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Caorle ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Caorle nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Caorle. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Caorle v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Caorle