Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Dune Agriturismo Relais. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Caorle může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Dune Agriturismo Relais rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Caorle dole na stránce.


Průměrné hodnocení 50 %

Dune Agriturismo Relais

DUNA-VERDE
Via Santa Croce, 6, 30020 Eraclea Mare

Sdílejte ubytování              

Dune Agriturismo Relais se nachází v letovisku Eraclea Mare, jen 20 km od benátských lagun a nabízí elegantní ubytování v přátelské a klidné atmosféře. Ubytování poskytuje hostům směs kultury, vkusu a pohodlí v zelené oáze, na ploše 500 ha zemědělské půdy a vinic. Tento 4hvězdičkový komplex leží v blízkosti letiště Jesolo, Caorle a benátského letiště Marca Pola. Pláž je v blízkosti. Můžete si zde odpočinout v přírodním prostředí s krásným bazénem, vynikajícími službami, bezplatným veřejným parkovištěm a bezplatným Wi-Fi. Od 1. května do 15. září se také můžete těšit na polopenzi nebo plnou penzi v hotelové restauraci, která nabízí vína a pravé místní speciality vyrobené přímo na farmě.
Aktuální předpověď počasí Itálie Caorle

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Caorle mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Caorle ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Caorle nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Caorle. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Caorle v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Caorle