Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Park Hotel Pineta & Dependance Suite. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Caorle může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Park Hotel Pineta & Dependance Suite rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Caorle dole na stránce.


Průměrné hodnocení 92 %

Park Hotel Pineta & Dependance Suite

ERACLEA-MARE
Via Della Pineta, 30020 Eraclea Mare, Itálie

Sdílejte ubytování              

Park Hotel Pineta se nachází v letovisku Eraclea Mare. Pláž je přímo u hotelu, k dispozici jsou zařízené slunečníky a lehátka, kdy ke každému pokoji náleží dvě z nich. K zázemí patří venkovní bazén s výhledem na moře. Všechny pokoje mají balkon nebo terasu. Park Hotel Pineta & Dependance Suite nabízí klimatizované pokoje zařízené v klasickém stylu, s koberci a dřevěným nábytkem. Některé jsou umístěny ve vedlejší budově. Bezplatné Wi-Fi je dostupné ve společných prostorách. Podává se zde snídaně formou bufetu se sladkými i slanými pokrmy. Restaurace s barem je otevřena na obědy a večeře, a můžete si vybrat z 5 prvních chodů, 5 druhých chodů a také salátů a předkrmů nabízených formou bufetu. Hosté zde mohou zdarma parkovat. Nejbližší vlakové nádraží je v San DonĂ  di Piave. Z tohoto nádraží jezdí autobus, který zastavuje ve 100 metrů vzdálené ulici Via Dancalia.
Aktuální předpověď počasí Itálie Caorle

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Caorle mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Caorle ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Caorle nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Caorle. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Caorle v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Caorle