Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Villaggio Margherita

Villaggio Margherita se nachází jen 250 metrů od pláže ve městě Caorle. Dále je k dispozici zdarma parkování a 2patrové apartmány s možností vlastního stravování a vlastní terasou. Rezidence má také vlastní bazén. Margherita Villaggio leží 80 metrů od autobusové zastávky se spoji na nádraží v Caorle. Do centra města odtud dojedete za 5 minut. Každý apartmán je klimatizovaný a má 1 ložnici nahoře a obývací pokoj s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem v přízemí. Součástí je satelitní LCD TV a některé pokoje mají balkon se stolem a židlemi.

Caorle
Via Mantova 11, 30021 Caorle, Itálie


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      5 4 0 5 2 8Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Caorle mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Caorle ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Caorle nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Caorle. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Caorle v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Caorle