Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Hotel Venezia

Rodinný hotel Venezia se nachází 2 minuty chůze od vlastní soukromé pláže v centru Caorle. Všechny pokoje a apartmány mají balkon. Klimatizované ubytování je vybavené TV. V apartmánech je samostatná jídelní část s plně vybaveným kuchyňským koutem. Hotel poskytuje bezplatné parkování, službu půjčení kol a zdarma Wi-Fi připojení. V ceně ubytování je zahrnutý 1 slunečník a 2 lehátka na pláži. Snídaně zahrnuje sladká i slaná jídla včetně vajec a uzenin a podává se v jídelně v přízemí hotelu. Na vyžádání jsou k dispozici také bio produkty. K zázemí hotelu patří bar s terasou a tradiční restaurace, ve které mají hosté slevu. Venezia Hotel je asi 40 minut jízdy od letoviska Lido di Jesolo. Benátky jsou ve vzdálenosti 60 km.

Caorle
Viale S.Margherita 79, 30021 Caorle, Itálie


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      5 2 5 6 6 0Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Caorle mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Caorle ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Caorle nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Caorle. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Caorle v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Caorle