Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Hotel Karinzia

Hotel Karinzia se nachází v Caorle, přímo naproti pláže a zhruba 300 metrů od centra města. Nabízí Wi-Fi zdarma, bezplatnou půjčovnu kol, restauraci a malou střešní terasu s vířivkou, slunečníky a lehátky. Všechny pokoje jsou klimatizované a vybavené satelitní LCD TV a ledničkou. Některé mají výhled na moře a v letní ceně jsou zahrnutá také lehátka a slunečníky na soukromé pláži. Hotelová restaurace je otevřená po celý týden a specializuje se na jídla italské a mezinárodní kuchyně. Můžete si dát také předkrmy a různé saláty formou bufetu. Na snídani se podávají sladká a slaná jídla. Do Benátek se dostanete asi za 1hod autem.

Caorle
Lungomare Trieste 32, 30021 Caorle


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      4 6 4 3 6 5Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Caorle mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Caorle ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Caorle nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Caorle. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Caorle v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Caorle