Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Hotel Marina

Hotel Marina stojí na nábřeží a nabízí soukromou část pláže, bazén a gurmánskou restauraci. Součástí všech pokojů je soukromý balkon. Každý pokoj je vybaven ventilátorem a vlastní koupelnou se sprchou a toaletními potřebami. V Hotelu se podávají snídaně formou pestrého bufetu slanými i sladkými pokrmy. Restaurace se specializuje na místní a středomořskou kuchyni. V zahradě je bazén a kolem jsou borovice. Můžete si tu zaplavat nebo jen tak odpočívat a užívat si sluníčko. K dispozici budete mít dostatek lehátek i slunečníků. Personál vám rád poskytne informace o okolí a může vám zajistit kyvadlovou dopravu do Benátek. U ubytování je neplacené parkoviště. Do centra Caorle je to jen 500 metrů. Letovisko Lido di Jesolo s oblíbenými atrakcemi je k dosažení na 40 minut autem.

Caorle
Lungomare Trieste, 42, 30021 Caorle


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      0 0 0 6 3 7Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Caorle mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Caorle ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Caorle nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Caorle. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Caorle v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Caorle