Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Hotel Bellevue

Hotel Bellevue se nachází v centru města Caorle, 50 metrů od pláže. V hotelu jsou klimatizované pokoje s balkonem, velkými okny a volný vstup na soukromou pláž. Pokoje s vlastní koupelnou jsou vybavené dřevěným nábytkem, satelitní TV, lednicí a dlážděnými podlahami. Na recepci je k dispozici bezplatné Wi-Fi. V hotelové jídelně se denně podává kontinentální snídaně formou bufetu. Skládá se z uzenin, čerstvého pečiva, vajec, koláčů apod. Restaurace nabízí pokrmy místní i mezinárodní kuchyně. Hosté si mohou také dopřát drink v baru. Na vinařské stezce Lison-Pramaggiore blízko města Portoguaro můžete kromě vína vyzkoušet další pochutiny. Autem tam dojedete za 25 minut. Lido di Jesolo se nachází necelých 27 km odtud.

Caorle
P.zza A. De Gasperi 3, 30021 Caorle


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      1 2 2 1 1 6Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Caorle mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Caorle ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Caorle nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Caorle. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Caorle v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Caorle