Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Diplomatic

Diplomatic se nachází v klidné oblasti. Pláž je pouze 5minut chůze a stejně tak historické centrum města Caorle. Nabízí zahradu, snack bar, restauraci a zdarma Wi-Fi a pronájem vybavení na kanoistiku. Diplomatic má elegantně zařízené pokoje s parketovou podlahou a klimatizací. K dispozici je každé ráno snídaně formou bufetu a na recepci je zdarma denní tisk. Hotel se nachází v blízkosti kanálu a přístavu ve městě Caorle. Z nedaleké zastávky jezdí přímé autobusy na vlakové nádraží Portogruaro. Při ubytovaní na 3 a více nocí můžete zdarma využívat slunečník a 2 lehátka na nedaleké partnerské pláži. Na místě si lze také pronajmout jízdní kola. Můžete využívat také soukromé parkoviště, hernu a dětské hřiště.

Caorle
Via Strada Nuova 19, 30021 Caorle


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      4 7 1 2 2 3Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Caorle mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Caorle ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Caorle nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Caorle. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Caorle v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Caorle