Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Residence Mediterraneo

Residence Mediterraneo se nachází v centru města Caorle. Nabízí klimatizované apartmány s kompletně vybaveným kuchyňským koutem. Mediterraneo Residence je orientovaná k východu, takže se sem můžete těšit na krásné východy slunce. Pláž je vzdálená pouhých 100m a budete mít slevu na lehátka a slunečník. K dispozici je také bezplatná veřejná pláž. Rezidence byla postavená v roce 2005 a má 12 apartmánů rozmístěných po 5 poschodích. Najdete v nich dlážděnou podlahu, pračku a varnou konvici pro přípravu čaje a kávy. Rezidence má bezplatné parkoviště.

Caorle
Via Falconera 11 (Check-in at Piazza Papa Giovanni 10), 30021 Caorle


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      5 7 5 3 8 7Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Caorle mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Caorle ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Caorle nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Caorle. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Caorle v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Caorle