Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Hotel l´Elysee

Hotel l´Elysee je rodinný hotel. Hotel nabízí pokoje a bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Do centra města Caorle je to 10 minut chůze. Hotel má jednoduše zařízené pokoje s TV, dlážděnými podlahami a vlastní koupelnou se sprchou. Většina pokojů má balkon. Soukromá pláž je jen 150m. Každý den se podává snídaně formou sladkého i slaného bufetu a k dispozici je také bar. V hotelové Ă  la carte restauraci jsou připravovány pokrmy regionální i národní kuchyně. L´Elysee Hotel zajišťuje bezplatnou kyvadlovou dopravu na autobusové nádraží. Do golfového klubu Pra Delle Torri je to 10 km a do města Portogruaro dojedete za 35 minut.

Caorle
Viale Santa Margherita 92, 30021 Caorle


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      8 6 4 7 7 3Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Caorle mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Caorle ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Caorle nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Caorle. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Caorle v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Caorle