Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Hotel Excelsior

Hotel Excelsior nabízí bazén, parkování zdarma a bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v celém objektu. Nachází se přímo na nábřeží naproti jeho volné soukromé pláži. Je vybaven pokoji s výhledem na moře, tradiční restaurací a společnou terasou. Moderně zařízené pokoje mají parketové podlahy a nábytek ze světlého dřeva. Každý pokoj je vybaven TV s plochou obrazovkou, klimatizací a koupelnou. Některé pokoje mají také vlastní balkon. Můžete si odpočinout v bazénu, který se nachází venku. K dispozici je soukromá pláž, kde najdete 2 lehátka a slunečník. Restaurace se specializuje na tradiční regionální recepty a středomořskou kuchyni. Snídaně zahrnuje sladké a slané produkty, spolu s teplými nápoji. Jesolo se nachází 32 km od hotelu, zatímco na letiště v Benátkách je to 1hod jízdy autem.

Caorle
Viale Amerigo Vespucci 11, 30021 Caorle


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      3 2 6 2 7 0Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Caorle mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Caorle ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Caorle nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Caorle. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Caorle v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Caorle