Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Le Soleil

Le Soleil nabízí klimatizované apartmány v klidné části města Caorle, 500 metrů od centra. Nachází se pouhých 50 metrů od pláže Di Levante. V bezprostřední blízkosti jsou různé obchody a restaurace. K dispozici je bezplatné parkování. Apartmány zahrnují 1 ložnici a obývací pokoj s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem. Každý apartmán má balkon. Le Soleil leží 30 km od nejbližšího vlakového nádraží ve městě Portogruaro. Je snadno dostupný z dálnice A4 a nachází se zhruba 40 minut jízdy od letovisek Lido di Jesolo a Bibione.

Caorle
Via Falconera, 64 (Check In at Agenzia Arcobaleno, Piazza Veneto 4), 30021 Caorle


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      5 3 3 6 7 3Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Caorle mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Caorle ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Caorle nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Caorle. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Caorle v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Caorle