Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Florida 1

Florida 1 nabízí venkovní bazén, nachází se ve městě Caorle. Ubytování vám poskytne TV a klimatizaci, kompletní kuchyňský kout s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubu, sprchový kout. Vlastní koupelna má vysoušeč vlasů a bidet. Můžete si vychutnat výhled na moře. Na Floridě 1 najdete vířivku. Dětské hřiště je také k dispozici. Pokud máte pocit, že chcete návštěvit okolí, aquapark Parco Acquatico je 3,4 km . Letiště Marco Polo v Benátkách se nachází 41 km od hotelu. Archeologické muzeum se nachází 3,3 km od Caorle.

Porto-Santa-Margherita
30021 Caorle


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      5 3 2 1 1 7Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Caorle mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Caorle ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Caorle nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Caorle. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Caorle v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Caorle