Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Hotel Berna

Hotel Berna se nachází v centru Eracley Mare. Vlastní pláž je jen 400 m odtud. V létě je v ceně ubytování využití slunečníku a 2 lehátek na hotelové pláži. Všechny ubytovací jednotky jsou klimatizované, vybavené satelitní TV a mají dlážděné podlahy a dřevěný nábytek. V apartmánech a studiích je navíc plně vybavený kuchyňský kout. V přízemí má hotel restauraci, kde se podávají pokrmy mezinárodní kuchyně formou pevných menu. Hosté tu mohou poobědvat a povečeřet. Na terase hotelu se servíruje bohatá snídaně formou bufetu. K dispozici je také zahrada, bezplatné parkování a zapůjčení jízdních kol a ve společných prostorách zdarma Wi-Fi. Do Benátek lze dojet za 1 hod autem.

Eraclea-Mare
Via Dancalia 23, 30020 Eraclea Mare, Itálie


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      4 7 0 8 2 7Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Caorle mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Caorle ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Caorle nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Caorle. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Caorle v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Caorle